Komunikaty

04 sierpnia 2017 11:38 | Komunikaty

dostęp do systemu iPrzedszkole

Jak uzyskać dostęp do Zintegrowanego systemu zarządzania oświatą na terenie Gminy Miasta Radomia?

Opisana w poradzie procedura umożliwia użytkownikowi utworzenie hasła dostępu do systemu podczas pierwszego logowania lub utworzenie nowego hasła w sytuacji gdy użytkownik zapomni swoje hasło dostępu.

Aby użytkownik mógł przeprowadzić opisaną procedurę musi być zarejestrowany w systemie. W szczególności muszą być wprowadzony jego PESEL oraz adres e-mail, które mogą być stosowane zamiennie podczas logowania do systemu (jako nazwa użytkownika).

1. Wejdź na stronę https://portal.oswiatawradomiu.pl/jst/radom/ i kliknij przycisk Zaloguj.

2. Na stronie logowania kliknij odsyłacz Przywracanie dostępu do konta.

3. W oknie Przywracanie dostępu jako nazwę użytkownika wprowadź swój PESEL, adres e-mail lub identyfikator wygenerowany przez system. Następnie zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość. Jeśli po kliknięciu opcji Nie jestem robotem rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności i kliknij przycisk Zweryfikuj. Jeśli tekst lub obrazki są nieczytelne, możesz wyświetlić inne, klikając ikonę .

4. Zapoznaj się z treścią komunikatu wyświetlonego na stronie, informującego o przesłaniu na adres e-mail zapisany w systemie wiadomości zawierającej dalsze instrukcje.

5. Zaloguj się do swojej poczty elektronicznej, odbierz wiadomość i przeczytaj ją. 

 

 

6. W oknie Przywracanie hasła użytkownika w polach Nowe hasło oraz Powtórz nowe hasło wprowadź swoje hasło. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło. Jeśli po kliknięciu opcji Nie jestem robotem rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności i kliknij przycisk Zweryfikuj.

O prawidłowej autoryzacji użytkownika świadczy komunikat: Hasło uzytkownika zostało zmienione.

Przeczytano: 520 razy. Wydrukuj|Do góry