04 lutego 2021 17:53 | Aktualności

Bal karnawałowy

Nadszedł niezwykły czas, wyczekiwany przez przedszkolaki wiele tygodni. W środę (gr. IV) i w czwartek (gr. I) w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sala wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, Elsy, policjanci, wróżki, biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z bajek zagościły na kilka godzin do sali balowej na górze. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach  prowadzonych przez nauczycielki. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.