03 lutego 2021 18:44 | Aktualności

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu.

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.W zorganizowanym balu karnawałowym w naszym przedszkolu, dzieci z grupy Biedronek i Jagódek wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, kowbojów, muszkieterów, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek.Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawachi konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok :)