02 lutego 2021 19:05 | Aktualności

Zdrowe soki -warsztaty

W środę 27 stycznia oraz w piątek 29 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z rodzicami. Tematem zajęcia były ZDROWE SOKI OWOCOWE. Była to świetna okazja do wprowadzenia dzieci w temat odpowiedniego odżywiania. Dzieci rozpoznawały owoce i warzywa, wymieniały ich kolory, a także słuchały ciekawego wykładu o wartościach odżywczych niektórych z nich. Każdy przedszkolak mógł wrzucić ulubiony owoc bądź warzywo do wyciskarki, co wywołało dużo radości i zaspokoiło ciekawość: jak powstaje sok? Cieszymy się, że nasze przedszkolaki tak chętnie degustowały sok i mamy nadzieję, że zawsze chętnie będą spożywać owoce i warzywa. Na koniec zajęć każdemu dziecku wręczone zostały dyplomy najlepszego kucharza. Pani Malwinie, która poprowadziła te interesujące warsztaty, dziękujemy za poświęcony czas!