30 stycznia 2020 16:48 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 23 i 24 stycznia 2020r. w naszym przedszkolu odbyła się przepiękna uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Przybyłych gości powitała dyrektor przedszkola Pani Małgorzata Warchoł, składając wszystkim Babciom i Dziadziusiom najserdeczniejsze  życzenia. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny podczas, którego mogliśmy usłyszeć humorystyczne wierszyki,  wysłuchać przepiękne piosenki i podziwiać przedszkolaki podczas tańca do znanych i  lubianych utworów. Przybyli na uroczystość seniorzy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wręczyły swoim najbliższym własnoręcznie wykonane prezenty. Ostatnim elementem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak wszystkim czcigodnych gości.