27 listopada 2019 18:02 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia.

W dniu 25.11.2019r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem aby bawić się, świętować i uczyć.. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, konkursy, zagadki obrazkowe i słuchowe, tort oraz sto lat dla dostojnego Jubilata, misiowy poczęstunek- żelki w kształcie misia, kodowały, degustowały miód – przysmak misiów oraz wykonały prace plastyczno - techniczne.

W przyszłym roku tez zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie i wspólnie się będziemy uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”