17 czerwca 2019 08:09 | Aktualności

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka zawsze budzi dużo emocji. W tym roku z tej okazji nasze przedszkole wybrało się do ośrodka harcerskiego w Rajcu Poduchownym. Dzięki uprzejmości babci jednego z przedszkolaków dzieci wesoło spędziły ten słoneczny dzień. Pierwszą atrakcją na leśnej polanie było malowanie twarzy. Dzieci choć na chwilę mogły zamienić się w ulubione zwierzątko lub po prostu ozdobić twarz kokardką, gwiazdą czy serduszkiem. Oprócz placu zabaw, który był najbardziej rozchwytywaną atrakcją, dzieci razem z nauczycielkami spędziły czas na zabawach ruchowych z chustą animacyjną oraz piłką. Na zmęczonych czekał koc, gdzie można było odpocząć i napić się wody. Odbyły się także zawody sportowe, podczas których dzieci mogły zmierzyć się  w różnych konkurencjach. Dużą niespodzianką dla przedszkolaków było ognisko i pieczenie kiełbasek, które zjedliśmy ze smakiem. To był wspaniały czas spędzony na świeżym powietrzu, który na długo pozostanie w naszej pamięci.