23 kwietnia 2019 16:41 | Aktualności

Spotkanie Wielkanocne

Niech się święci alleluja!

Wielkanoc nam zawitała!

Życzymy od serca, by Wam wszystkim

szczęście, radość, spokój dała.

Wzorem lat ubiegłych , tak i w tym roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Spotkanie Wielkanocne z udziałem zaproszonych gości - przyjaciół naszego przedszkola, rodziców i dzieci. W środę 17 kwietnia gościliśmy księdza kapelana ppłk Kryspina Rak - proboszcza Parafii Garnizonowej w Radomiu, zastępcę dowódcy 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego - płk Tomasza Płowaś,  Panią kierownik Klubu Garnizonowego- Mariannę Miller - Wziątek , bibliotekarkę - Katarzynę Kotowską oraz przewodniczącą Rady Rodziców Przedszkola - Panią Milenę Montelatic. Na początku spotkania ksiądz Kryspin odczytał fragment Pisma Świętego dotyczący Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, pobłogosławił zgromadzone pokarmy na stole wielkanocnym, złożył życzenia świąteczne. Następnie dzieci ze wszystkich grup wystąpiły z programem artystycznym kultywującym polskie tradycje. Na zakończenie Pani Dyrektor mgr Małgorzata Warchoł złożyła wszystkim zebranym życzenia wielkanocne połączone z tradycyjnym dzieleniem się jajkiem i podziękowała za przybycie.