31 marca 2019 13:00 | Aktualności

Wiosenne kanapki.

W naszym przedszkolu wiosna zagościła na dobre. Dzieci z grupy Biedronek podjęły wielkie wyzwanie - same wykonały kanapki. Przed ich zrobieniem umyły dokładnie ręce,  a następnie przystąpiły do działania ubrane w fartuszki i czapki małego kucharza. Dzieci samodzielnie lub z niewielką pomocą dorosłych smarowały, kroiły, układały produkty. Kanapki były bardzo kolorowe i smaczne a dzieci zadowolone ze samodzielnie je przygotowały. Największą radość sprawiło przedszkolakom to, że wykorzystały szczypiorek i pietruszkę, samodzielnie wyhodowaną we własnym kąciku przyrodniczym. Na kanapkach znalazły się również inne dostępne nowalijki. Tak przygotowany posiłek wyglądał pięknie i kolorowo, a smakował pysznie i był pełny witamin.