23 marca 2019 17:29 | Aktualności

Zielony Pierwszy Dzień Wiosny.

Tradycyjnie 21 marca nasze przedszkolaki uroczyście witają najpiękniejszą porę roku - wiosnę. Tym razem dzieci z grupy Biedronek i Jagódek ubrane na zielono uczestniczyły w wesołych zabawach przygotowanych na cześć Pani Wiosny. Był pokaz mody czterech pór roku do piosenki U. Pakuły i wesoły taniec z zielonymi balonami. Dzieci bezbłędnie podzieliły ilustracje przedstawiające wiosnę  i zimę. Dużo pracy wymagało ozdobienie sukien pani wiosny papierowymi kwiatami, motylami, trawką przez 9-osobowe grupy dzieci, ale efekt był wspaniały. Na zakończenie przedszkolaki pomaszerowały w barwnym pochodzie z gaikiem (gałązki ozdobione bibułą) i przystroiły plac przedszkolny. Jeżeli Pani Wiosna zauważyła nasze starania na pewno dłużej z nami pozostanie.