16 marca 2019 13:46 | Aktualności

Przedszkolaki z wizytą w teatrze.

Dnia 14 marca dzieci z naszego przedszkola wybrały się do  Teatru Powszechnego w Radomiu, aby obejrzeć przedstawienie „Kopciuszek" Marty Guśniowskiej na podstawie znanej baśni braci Grimm. Historia Kopciuszka fascynuje dzieci od wielu już pokoleń. „Kopciuszek" to mądre, dowcipne, barwne przedstawienie z piosenkami i pięknymi lalkami. Spektakl wyreżyserował Petr Nosalek - jeden z najbardziej utytułowanych twórców teatru dla dzieci. Dzieci miały okazje nauczyć się wrażliwości na krzywdę ludzką, zrozumieć co dobre, a co złe i jednocześnie uwierzyć we własne możliwości. Była to podróż do magicznej krainy bajek, w której nie można się nudzić. Na twarzach maluchów widać było uśmiech i zadowolenie. Całe przedstawienie zakończyło się gromkimi brawami.