27 grudnia 2018 12:13 | Aktualności

Spotkanie Bożonarodzeniowe

To już tradycja naszego przedszkola, że na tak szczególne spotkanie dzieci z Rodzicami, goścmi i całym personelem spotykamy się w gościnnych progach Klubu Garnizonowego. Tegoroczne "kolędowanie" przedszkolaków zgromadziło wiele osób. Dzieci z poszczególnych oddziałów odświętnie ubrane - składały życzenia, śpiewały kolędy, pastorałki i piosenki tworząc niezapomniany klimat Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie dzieci wraz z Rodzicami zaśpiewali kolędę "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Po spotkaniu każdy mógł wziąć udział w kiermaszu ozdób choinkowych zorganizowanych przez Radę Rodziców oraz nauczycielki i dzieci Publicznego Przedszkola nr 7, oraz zrobić sobie zdjęcia na tle pięknego wystroju sali. Szkoda, że te święta są tylko raz w roku.