27 września 2018 12:34 | Aktualności

Ogòlnopolska Akcja "BohaterON -włącz historię"

Przedszkolaki z  grupy II i III  wzięły udział w akcji pt. "Wyślij kartkę do powstańca", która jest częścią ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej  BohaterOn- włącz historię. Akcja ta ma na celu uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Dzieci podczas zajęć  zostały zapoznane z bohaterską postawą młodych ludzi, którzy poświęcili wszystko, by walczyć o naszą wolność. Następnie przedszkolaki  ozdobiły specjalne bezpłatne kartki. Od razu po zajęciu poszliśmy na pocztę, aby wysłać kartki na adres fundacji, która przekaże je dyrektorowi  Muzeum Powstania Warszawskiego, a on doręczy je adresatom. Jesteśmy przekonani, że wszystkie ciepłe uczucia włożone przez dzieci w wykonanie tych kartek wywołają radość w sercach naszych bohaterów.