20 września 2018 21:57 | Aktualności

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

20 września, to wspaniały dzień dla każdego wychowanka przedszkola. Tego dnia placówki organizują moc atrakcji dla dzieci. Tak było również i w naszym przedszkolu. Po śniadaniu w doskonałych humorach zebraliśmy się w sali "Krasnali". Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki odśpiewały piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki m.in.uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, odgadywały zagadki ukryte w balonach, jak także w wielu zabawach ruchowo - muzycznych. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec zabawy każdy przedszkolak otrzymał order "Przeszkolak na medal". Uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom „Miłego Dnia Przedszkolaka”.