25 czerwca 2018 21:13 | Aktualności

Konkurs fotograficzny "Aktywność z rodzicami"

W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs fotograficzny "Aktywność z rodzicami". Rodzice wraz z dziećmi mieli za zadanie sfotografować swoją rodzinę w zakresie aktywnego trybu życia w domu lub poza domem. Głównym celem było to aby aktywność fizyczna odbywała się wspólnie tzn.: na zdjęciu powinni znajdować się rodzice wraz z dziećmi. Dzieci chętnie przynosili zdjęcia i opowiadali jak aktywnie spędzają czas z rodzicami. I tak zdjęciach mamy dzieci, które jeżdżą na rowerze, kilka rodzin spaceruje, skaczą na trampolinie, grają w piłkę. Są i takie rodziny które wspólnie biegają, jeżdżą  na rolkach, pływają na basenie. Jedna z rodzin uwielbia jeździć na nartach, a kolejna potrafi aktywnie spędzać czas na placu zabaw.

Konkurs udowodnił, że nie tylko dzieci chętnie podejmuję aktywność fizyczną ale także całe rodziny angażują się w to aby aktywny i zdrowy styl życia uczestniczył w ich domach każdego dnia. Dziękuje za udział i gratulujemy.