22 stycznia 2018 17:43 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie  dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 12 stycznia 2018r. we wszystkich grupach odbyły się uroczyste spotkania , które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Goście mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce, inscenizację Jasełek  a  potem wspólnie się zabawić. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

Dzień Babci i Dziadka