01 stycznia 2018 21:22 | Aktualności

Spotkanie Wigilijne

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, nasze przedszkolaki przygotowały spotkanie bożonarodzeniowe, na które zaprosiły wszystkich Rodziców. Dzieci z każdej grupy z zaangażowaniem przygotowywały się do występów, chętnie uczyły się swoich ról oraz pastorałek i kolęda także wierszach. Rodzice również uczestniczyły w tym ważnym wydarzeniu, nie tylko podziwiali swoje dzieci lecz również angażowali się w przygotowanie strojów. Całemu występowi towarzyszyły wielkie pozytywne emocje. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.