Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

12 maja 2017 19:37 | Aktualności

Przedszkolny przegląd talentów

W środę 10 maja w naszej placówce odbył się "przedszkolny przegląd talentów". Tego dnia wszystkie chętne dzieci mogły zaspiewać przed publicznoscią przedszkola wybrane przez siebie piosenki. Występy rozpoczęła grupa "Krasnale". Najmłodsze dzieci odważnie i śmiało zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Potem przyszła kolej na dzieci z pozostałych grup wiekowych. Przedszkolni artyści śpiewali i tańczyli, a wspaniała widownia biła gromkie brawa. Wszyscy świetnie się bawili, a atmosfera dobrej zabawy trwała przez cały dzień.

Przedszkolny przegląd talentów