Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

11 maja 2017 23:36 | Aktualności

Konkurs recytatorski

Dnia 27 kwietnia w Przedszkolu Publicznym nr 9 odbył się konkurs recytatorski "Wierszyki na wesoło", w którym brało udział czworo naszych wychowanków. Mimo dużych emocji, dzieci z odwagą i zapałem wystąpiły przed publicznością, a recytowane przez nich wiersze były pełne humoru i dowcipu. Podczas przerwy dzieci zostały zaproszone na poczestunek. Po obradach komisji jury ogłosiło wyniki konkursu. Pierwsze miejsce zdobyła Maja Domańska z grupy "Pszczółki", a pozostałe dzieci Rafał Cybuła i Lena Kowalczyk z grupy "Jagódki" oraz Natalka Borys z grupy "Biedronki" otrzymały wyróznienia. Wszystkim dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Gratulujemy również Ani Kowalskiej za zdobycie pierwszej nagrody w konkursie plastycznym.

Konkurs recytatorski