Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

28 stycznia 2017 21:35 | Aktualności

Bal karnawałowy

W naszym przedszkolu w środę 25 stycznia odbył się uroczysty bal karnawałowy. W odświętnie udekorownej sali, w kolorowych kostiumach, wszystkie przedszkolaki bawiły się przy dźwiękach różnorodnej muzyki granej przez zaproszonego na bal wodzireja. Bohaterowie bajek, królewny, czarodzieje, zwierzątka zamieniły przedszkolną salę w magiczny i kolorowy świat. Ciekawe i lubiane przez najmłodszych zabawy ruchowe i tańce proponowane przez prowadzącego bal wodzireja, sprawiały, iż z dziecięcych twarzyczek nie znikał uśmiech. Ten dzień dostarczył dzieciom wielu wspaniałych przeżyć i miłych wrażeń :)

Zabawa karnawałowa