Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

25 stycznia 2017 17:55 | Aktualności

Urodziny Lenki

13 stycznia 2017 r. był dniem wyjątkowym dla naszej koleżanki Leny. Wspólnie z kolegami i koleżankami z grupy Jagódek świętowała swoje 6 urodziny! Odśpiewaliśmy Jej „Sto lat!” złożyliśmy życzenia – zdrowia, pogody duch, uśmiechu na twarzy oraz zrobiliśmy urodzinowe zdjęcia.