Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

25 stycznia 2017 17:44 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

W styczniu, w najchłodniejszej porze roku w naszym przeszkolu odbyło się nacieplejsze święto - Dzień Babci i Dziadka. We wszystkich grupach dzieci prezentowały wiersze, piosenki o Babci i Dziadku, tańczyły, przygotowały inscenizacje, przedstawienia. Jak co roku również z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością przedszkolaki dla swoich gości przygotowały przepięknie laurki, pomysłowe upominki oraz przygotowały słodki poczęstunek w postaci własnoręcznie upiecznych ciasteczek. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowanie u przedszklaków uczuć miłości, dobroci, szacunku, postaw odwzajemniania troskliwości i miłości.

Dzień Babci i Dziadka