Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

19 grudnia 2016 20:19 | Aktualności

Spotkanie z Mikołajem

W naszym przedszkolu Mikołaj zawitał, jak co roku - 6 grudnia. Dzieci niecierpliwie na ten dzień czekały. Rodzice z każdej grupy przygotowali dla swoich pociech miłe niespodzianki. Były to gry, układanki i zabawki. Dzieci obiecały wielką poprawę w swoim zachowaniu, śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Spotkanie z Mikołajem to wielki dzień w przedszkolu, dzieci bardzo go przeżywają, oczekiwanie na prezent rodzi ogromne emocje.

Spotkanie z Mikołajem