Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

29 listopada 2016 13:25 | Aktualności

Dzień teatralny

W dniu 25 listopada, czyli w piątek, w naszym przedszkolu odbyły się prezentacje teatralne dzieci ze wszystkich grup. Dzieci przedstawiły krótkie wiersze próbując swoich możliwości aktorskich. Ważną rolę pełniły słowa, gesty, ruch i oczywiście kostiumy teatralne. Występy były pełne emocji, dzieci pokazały swoje uzdolnienia, a niektórych niestety dotknęła trema. Na przyszły raz będzie jeszcze lepiej, to dopiero początek!

Dzień teatralny