Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

28 listopada 2016 16:18 | Aktualności

Konkurs "Mój Pluszowy Miś"

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Przedszkole Publiczne nr 13 w Radomiu zorganizowało powiatowy konkurs plastyczny "Mój Pluszowy Miś". W kokursie udział wzięła Zuzanna Miazga z grupy Jagódek, która otrzymała za swoją pracę konkursowa wyróżnienie i małą niespodziankę w postaci pięknego pluszowego Misia. Gratulujemy :)