Grupa Jagódki

Grupa III - Jagódki liczy 25 dzieci.
Realizujemy program wydawnictwa PWN -"Hop do góry".
Dzieci w naszej grupie są zgraną grupą, chętnie sobie pomagają, chętnie pełnią dyżury,nie ma dzieci, które mają trudności w nauce lub wykazują zaburzenia w swoim zachowaniu się. W tym roku szkolnym Jagódki nie tylko rozpoczęły przygotowanie do nauki czytania i naukę innych umiejętności szkolnych, ale także będą rozwijały swoje zainteresowania i predyspozycje w zakresie muzycznym, teatralnym. plastycznym i poznawać wiedzę ze współczesnej techniki w zakresie możliwości dziecka 5- letniego.

28 listopada 2016 15:53 | Aktualności

Kino sferyczne

W dniu 22 listopada 2016 r. w naszym przedszkolu odbył się seans dla dzieci - pokaz kina sferycznego. Dzieci z grup przedszkolnych obejrzały film "ZULA patrole" oraz "Kaluokahina - zaczarowana rafa" wyświetlony w technologii 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów. Mobilne kino sferyczne dostarczyło dzieciom (widzom) wrażeń wcześniej osiągalnych tylko w stacjonarnych kinach. Wszystko dzięki systemowi mobilnemu prezentującemu film w formacie 360 stopni. To pierwszy na świecie cyfrowy, kulisty system projekcyjny. Dzieci były zachwycone obejrzanymi filmami i niechętnie opuszczały czarodziejska kopułę.

Kino steryczne w przedszkolu