Grupa Biedronki

Grupa II "Biedronki" liczy 25 dzieci, z przewagą chłopców. Dzieci wchodzą w wiek "ruchliwości", ciekawości, zadawania pytań, wymagają poświęcenia im sporej uwagi, bardzo zabiegają o uwagę dorosłych. Chętnie biorą udział w zajęciach dydaktycznych, są aktywne podczas zajęć, potrafią wypowiadać na dany temat określony programem przedszkolnym.
"Biedronki" - są dość samodzielne, świetnie radzą sobie w czynnościach samoobsługowych, porządkowych, potrafią po sobie posprzątać. Jednak nadal słabo przebiega proces integracji grupy, rywalizują między sobą , wymagają poświęcenia czasu na przypominanie "Kodeksu naszej grupy" podczas codziennych zajęć i zabaw. W grupie wprowadzono dyżury, które motywują do własnej pracy i pracy na rzecz innych.

W grupie realizowane są ogólnopolskie programy: "Cała Polska czyta dzieciom", "Akademia Aquafresh", "Mamo, tato wolę wodę", "Kubusiowi Przyjaciele Natury" oraz elementy programów własnych nauczycieli.

12 maja 2017 19:37 | Aktualności

Przedszkolny przegląd talentów

W środę 10 maja w naszej placówce odbył się "przedszkolny przegląd talentów". Tego dnia wszystkie chętne dzieci mogły zaspiewać przed publicznoscią przedszkola wybrane przez siebie piosenki. Występy rozpoczęła grupa "Krasnale". Najmłodsze dzieci odważnie i śmiało zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Potem przyszła kolej na dzieci z pozostałych grup wiekowych. Przedszkolni artyści śpiewali i tańczyli, a wspaniała widownia biła gromkie brawa. Wszyscy świetnie się bawili, a atmosfera dobrej zabawy trwała przez cały dzień.

Przedszkolny przegląd talentów