Grupa Biedronki

Grupa II "Biedronki" liczy 25 dzieci, z przewagą chłopców. Dzieci wchodzą w wiek "ruchliwości", ciekawości, zadawania pytań, wymagają poświęcenia im sporej uwagi, bardzo zabiegają o uwagę dorosłych. Chętnie biorą udział w zajęciach dydaktycznych, są aktywne podczas zajęć, potrafią wypowiadać na dany temat określony programem przedszkolnym.
"Biedronki" - są dość samodzielne, świetnie radzą sobie w czynnościach samoobsługowych, porządkowych, potrafią po sobie posprzątać. Jednak nadal słabo przebiega proces integracji grupy, rywalizują między sobą , wymagają poświęcenia czasu na przypominanie "Kodeksu naszej grupy" podczas codziennych zajęć i zabaw. W grupie wprowadzono dyżury, które motywują do własnej pracy i pracy na rzecz innych.

W grupie realizowane są ogólnopolskie programy: "Cała Polska czyta dzieciom", "Akademia Aquafresh", "Mamo, tato wolę wodę", "Kubusiowi Przyjaciele Natury" oraz elementy programów własnych nauczycieli.

01 maja 2016 19:43 | Aktualności

Konkurs międzyprzedszkolny - Pokaz mody "Szafa dziecięcych marzeń".

Konkurs - pokaz mody "Szafa dziecięcych marzeń" odbył się dnia 28 kwietnia 2016 godz. 9.00 w Przedszkolu Publicznym nr 9 w Radomiu. W konkursie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola:  oddział II - Lena Kowalczyk - I miejsce, oodział III - Maja Domańska - II miejsce i oddział IV - Julia Wągrocka - wyróżnienie. Wszystkie dzieci prezentowały ciekawe stroje i świetnie poruszały się na specjalnie przygotowanym wybiegu. Prezentacji towarzyszyła odpowiednio dobrana muzyka. Jury oceniało: strój, fryzurę, dodatki, oryginalność, pomysłowość i estetykę oraz sposób zaprezentowania stroju. Gratulujemy Lenie Kowalczyk, Mai Domańskiej i Julii Wągrodzkiej.