Galeria

Mus owocowy

Ilość zdjęć: 12

Dzisiaj grupa "Jagódek"z panią Anią zrobiła pyszny mus owocowy.Przy okazji dzieci poznały zasady działania sokowirówki.Wszystkie chętnie pomagały, a w nagrodę mogły skosztować tego pysznego napoju.

pokaż więcej »

Kwiatki bratki i stokrotki

Ilość zdjęć: 6

Starszaki z Panią Anią założyły wiosenną rabatkę. Kwiatki upiększają salę, pięknie pachną ale musimy też o nie dbać.

pokaż więcej »

Wielki odkrywca

Ilość zdjęć: 6

W dniu 7 kwietnia 2016 r. grupa "Pszczółki" pojechała do Urzędu Miejskiego na przedstawienie pt. "Wielki odkrywca". Dzieci z zaciekawieniem obejrzały spektakl dzieki, któremu dowiedziały się, że do zabawy potrzebna jest wyobraźnia i pomysłowość, a nie kompyter i drogie zabawki. Ciekawa sceneria i efekty dźwiękowe dostarczyły dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.

pokaż więcej »

Spotkanie z muzykami

Ilość zdjęć: 11

W dzisiejszym dniu dzieci z grupy Krasnali i Jagódek spotkały się z muzykami Orkiestry Wojskowej w Radomiu. Spotaknie z naszymi najbliższymi sąsiadami było bardzo atrakcyjne. Wielu z Panów to tatusiowie, którzy codziennie przychodzą do przedszkola ze swoimi pociechami. Muzycy opowiedzieli dzieciom jak nazywaja się poszczególne instrumenty, jak są zbudowane i jakie dzwięki można na naich zagrać. Orkiestra zagrała szereg utworów znanych naszym dzieciom z repertuaru rozrywkowego, klasycznego i dziecięcego. Dzieci gromkimi oklaskami podziękowały miłym gościom. To było niezapomniane spotkanie. Jestemy bardzo wdzięczni za atrakcyjne spotkanie i zapraszamy ponownie. Na szczęscie, bardzo często kiedy otwieramy okna na naszych salach lub jesteśmy w ogrodzie przedszkolnym mamy szczęscie posłuchać jak orkiestra pięknie gra.

pokaż więcej »

Powitanie wiosny

Ilość zdjęć: 8

W dniu 21 marca powitaliśmy wiosnę. Najpierw odbyło się spotkanie i zajęcia dla wszystkich dzieci a potem wyszliśmy z gaikiem na teren ogrodu przedszkolnego.

pokaż więcej »

Wiosenny ogródek

Ilość zdjęć: 4

Zbliża się wiosna - czas założyć ogródek. Dzieci z grupy Jagódek samodzielnie posadziły cebulkę i pietruszkę. Kiedy urosną będą zdrowym dodatkiem do przedszkolnych kanapek.

pokaż więcej »

W pizzerii

Ilość zdjęć: 8

W dniu 29 luty 2016r. odbyły się zajęcia w pizzerii dla Pszczółek . Była to wybrana przez dzieci i ich Rodziców nagroda za wzorowe zachowanie. Dzieci długo starały się aby na nią zasłużyć. Jak widać po twarzach wszyscy byli bardzo zadowoleni.

pokaż więcej »